INTERNETA VEIKALA PIRKŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

Iegādājoties interneta veikalu Jūs ne tikai iegūsiet iespēju pārdot preces pandēmijas apstākļos esošiem klientiem, bet arī Jums būs iespēja piesaistīt jaunus klientus no interneta vides.

TIRGOJIET PRECES COVID19 APSTĀKĻOS

Interneta veikala izstrāde pasargās Jūsu biznesu no COVID19 ierobežojumiem. Izmantojiet unikālo iespēju tirgot preces no mājām, biroja vai citviet kur ir pieejams internets. Interneta veikala izstrāde Jums ļaus ievērot pandēmijas ierobežojumus atšķirībā no klātienes veikala.

PIESAISTIET JAUNUS KLIENTUS AR INTERNETA VEIKALU

Izmantojiet interneta veikala izstrādes profesionālos pakalpojumus esošo klientu noturēšanai un jaunu klientu piesaistīšanai. Integrējiet Jūsu interneta veikalu ar kurpirkt, salīdzini un citām populārām meklēšanas platformām.

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS UN DĀVANAS KLIENTIEM

Pasūtot interneta veikala izstrādes pakalpojumus, mēs klientiem piedāvājam lojalitātes dāvanas - hostinga pakalpojumus ar tehnisko uzraudzību Jūsu interneta veikala labākai darbībai ar termiņu uz vienu gadu bez papildus maksas.

INTERNETA VEIKALU IZSTRĀDE

Interneta veikalu izstrāde ar garantiju un tehnisko uzraudzību, pēc izvēles varat pieteikties arī administrēšanas un citiem pakalpojumiem. Piedāvājam interneta veikalu vai tiešsaistes katalogu izstrādi no bāzes līmeņa līdz individuāla web-projekta izstrādei Jūsu preču un pakalojumu tirdzniecībai on-line.

Mēs esam IT diplomēti profesionāļi ar 16 gadu pieredzi mājas lapu un interneta veikalu izstrādē. Strādājam ar klientiem visā pasaulē mūsu izstrādātās mājas lapas lieto ASV, Eiropā, Krievijā un Eirāzijas reģionā. Pārsvarā strādājam ar vidēji lieliem uzņēmumiem. Piedāvājam IT risinājumus, web-projektu izstrādi "SCRUM" vai PMbok un konsultācijas to ieviešanai interneta vidē. 

Bāzes komplektācija interneta veikalu izstrādē ir iekļauts: satura vadības sistēma (CMS), latviešu, krievu valoda; preču katalogs ar pasūtīšanas funkciju un automatizēto rēķinu izrakstīšanu; seo optimizācijas iespējas; neierobežota preču un sadaļu pievienošana; preču grozs; preču salīdzināšana; pircēju reģistrācija, meklēšanas funkcija, datu filtrēšana, vienkāršs dizains kurš pielāgojas mobīlām ierīcēm.

IEPAZĪTIES AR CITIEM PAKALPOJUMIEM

Klientu Atsauksmes

KĀPĒC PIRKT INTERNETA VEIKALU PIE MUMS

labākais izstrādes piedāvājums

Samaksa pēc izstrādes. Mēs pārdodam tikai pārbaudītus interneta veikalus un saņemam apmaksu tikai pēc izstrādes.

Veikala funkcijas

Interneta veikalu individuālā izstrādē ir pieejami vairāk kā +5000 paplašinājumi dažādu darbības funkciju nodrošināšanai.

Pielāgojam mobilām ierīcēm

Strādājam ar interneta veikala dizaina izstrādi, lai tas būtu ērts, saprotams lietošanā un pielāgojas mobilām ierīcēm.

Bezmaksas konsultācijas

Nodrošinām mūsu klientus ar bezmaksas konsultācijām arī pēc interneta veikala pārdošanas un ieviešanas.

Interneta veikala administrēšana

Interneta veikala administrēšana uz CMS bāzes. Pēc pieprasījuma izstrādājam i-veikala administrēšanas rokasgrāmatu.

Dāvanas klientiem

Pērkot interneta veikala izstrādes pakalpojumu dāvanā saņemsiet: SSL + Hostingu + Domēna vārdu uz 365 dienām.

INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDES PIEDĀVĀJUMS

Interneta veikala izstrāde dažādu preču tirdzniecībai tiešsaistē

Interneta veikala izstrāde dažādu preču tirdzniecībai tiešsaistē

Interneta veikala standarta izstrāde

Interneta veikala standarta izstrāde ļaus Jums tirgot preces neizejot no mājām biroja vai citas vietas, kur ir pieejams internets. Standarta universāls dizains ļaus Jums pielāgot dažāda segmenta preces un pakalpojumus.  Bāzes komplektācijā ir ietverts: drošības uzstādījumi, ieteiktās preces, jaunākās preces moduļi, preču ātrās meklēšanas , rēķinu piestādīšanas funkcijas un divas valodas pēc izvēles. Pārējos paplašinājumus varēsiet pasūtīt sazinoties ar administratoru.

Universāla interneta veikala individuāla izstrāde biznesam tiešsaistē

Universāla interneta veikala individuāla izstrāde

Universāla interneta veikala izstrāde

Universāls interneta veikals iekļauj plašu moduļu pielāgošanu. Atšķirībā no standarta interneta veikala izstrādes Jums būs pieejami vairāk kā 27 interneta veikala moduļu dažādas funkcijas Jūsu preču veiksmīgai tirdzniecībai interneta vidē. Dizains bāzēts uz licences, kura pēc interneta veikala iegādes tiks reģistrēta uz Jums vai Jūsu uzņēmumu. Pasūtiet universāla interneta veikala izstrādi un saņemiet dāvanā SSL drošības sertifikātu un hostinga pakalpojumus ar lietošanas termiņu 1.gadam bez papildus maksas.

Interneta veikalu dizaini

Izvēlieties Jums un Jūsu biznesam piemērotāko interneta veikala dizainu. Lai apskatītos demonstratīvo interneta veikala dizainu uzklikšķiniet uz bildes.

PASŪTĪT INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDI

Aprakstiet Jūsu interneta veikala redzējumu un saņemiet īpašu piedāvājumu no mums

Please fill the required field.
Please fill the required field.
(+371) 25-208-233
info@pirkt-veikalu.lv
SIA MĀRAS ZEMES Reģ. Nr: 52403028281